World Worms Party

World Worms Party 1.0.26

Robaki walczą o Twój telefon

Zalety

  • Gra jest bardzo zabawna

Wady

  • Czasem trudno dojrzeć szczegóły pola bitwy

Bardzo dobry
8
Gry Worms chyba nie trzeba przedstawiać. W World Worms Party dzielne robaki za pole walki przyjmą ekran Twojego telefonu.

Rzucając dowcipami znanymi z innych wersji Worms i korzystając z tych samych narzędzi zbrodni, Twoja drużyna robaków oczekuje na rozsądne rozkazy. Wybierając odpowiednią strategię i wykazując się zręcznością ruchu robaczkowego z pewnością wyeliminujesz wrogie robactwo.

World Worms Party w telefonie robi świetne wrażenie, grafika jest dopracowana niczym w wersji na PC. Jedyne co odróżnia wersję Worms w telefonie jest, niestety, rozmiar ekranu. Czasem trudno dojrzeć malutkie robaki stłoczone wokół wybuchającej właśnie miny. Konieczność przewijania ekranu utrudnia też ataki na większy dystans.

Mimo to, World Worms Party pozostają świetną rozrywką. Masz tu trzy tryby walki i możliwość dostosowania wielu elementów gry. Dzięki generatorowi terenów, każda gra jest inna, wojną robaków jest naprawdę trudno się znudzić.

Jeśli rozmiary ekranu w Nokii nie są wystarczające, warto więc przypomnieć sobie wersję na PC - Worms Word Party. Dla zwolenników postępu powstała gra Worms z grafiką 3D - Worms 4 Mayhem. Najnowsza gra z serii Worms wydana w 2010 roku wraca do grafiki 2D - to Worms Reloaded.

World Worms Party to prawdziwy klasyk. To świetnie, że teraz można trzymać swoje robaki w kieszeni.

Najczęściej pobierane Strategiczne na symbian

Więcej
World Worms Party

Download

World Worms Party 1.0.26

Opinie użytkowników o World Worms Party